Europos tarptautinių varžybų oficialių asmenų sąrašą papildo Lietuvos atstovai

 

Europos tinklinio konfederacija (CEV) patvirtino ir įtraukė Lietuvos atstovą į tarptautinių CEV salės tinklinio varžybų supervizorių sąrašą ir nuo šiol Lietuva turi savo supervizorių salės tinklinio varžyboms Europoje!

Pirmuoju oficialiu supervizoriumi iš Lietuvos Europos tinklinio varžybose tapo Aurelijus Kazys Zuoza, kuris praėjusią savaitę CEV taurės varžybose tarp vyrų Baltarusijos klubo “Shakhtior Soligorsk” ir Graikijos “Olympiacos Piraeus” buvo paskirtas supervizoriumi ir pirmą kartą atstovavo Lietuvai šiose pareigose.

“Tai buvo labai svarbi patirtis! Teko ne tik įtemptai dirbti ganėtinai sunkiose penkių setų rungtynėse, tačiau parsivežti nemažai minčių, kurias, manau, būtų galima įgyvendinti ir tobulinant Lietuvos salės tinklinio varžybų vykdymą. Esu labai dėkingas už visą suteiktą pagalbą mūsų tarptautinės kategorijos teisėjui Audriui Gargasui ir Lietuvos tinklinio federacijai, kuri padarė tikrai didelį darbą, siekdama, kad Lietuvos atstovai būtų matomi ir tarptautinėje tinklinio arenoje.”

Su puikiu debiutu sveikiname mūsų teisėjų kolegijos pirmininką Aurelijų Kazį Zuozą ir linkime sėkmės jam ateityje, o vykusių rungtynių eigą ir rezultatus galima matyti čia: https://goo.gl/2krRzv