Lietuvos jaunių U-16 merginų ir U-17 vaikinų rinktinių rėmėja tampa viena žinomiausių Jungtinių Amerikos Valstijų bendrovių “Performance Health” produktų - “Active Ankle”

Visame pasaulyje gerai žinoma profesionalių čiurnos įtvarų gamintoja Amerikos bendrovė “Active Ankle” tapo Lietuvos jaunių rinktinių oficialia tiekėja. Šiuo metu ši kompanija yra JAV, Australijos, Kanados, Kinijos nacionalinių tinklinio rinktinių oficiali tiekėja ir Jungtinių Amerikos valstijų aukštųjų mokyklų tinklinio komandų sporto reikmenų tiekėja. O nuo šiol ši kompanija pasirūpins kiekvieno iš mūsų rinktinės žaidėjų čiurnų saugumu! 

Per pastaruosius 25 metus “Active Ankle” buvo oficialaus "Cramer Sports Medicine" produkto dalimi ir buvo žinoma savo kokybiškais ir inovatyviais produktais, skirtais profesionalių sportininkų apsaugai ir padedančius sportininkams atsistatyti ir sugrįžti į įprastą treniruočių režimą. Turėdama ilgametę patirtį “Active Ankle” tvirtai žino, ko reikia sportininkams, siekiant apsaugoti ir išlaikyti jų čiurnas sveikas. 

Džiaugiamės prie mūsų prisijungiančiu nauju produktu ir galimybe mūsų rinktinėms palinkėti saugaus sporto ir sėkmingo pasirodymo Europos čempionato atrankose! 

Beje, šiuos įtvarus galima įsigyti ir Lietuvoje, UAB TEIDA Sveikatos reikmenų parduotuvėse visoje Lietuvoje (www.teida.lt).