Į Europos čempionatą užregistruotos U-16 ir U-17 tinklinio rinktinės

Į Europos čempionatą užregistruotos U-16 ir U-17 tinklinio rinktinės

Lietuvos tinklinio federacijos Vykdomajame komitete, gavus raštiškus sutikimus iš pasiūlytų vyriausiųjų trenerių ir išplėstinius U-16 merginų ir U-17 vaikinų sąrašus, buvo priimtas sprendimas registruoti šių amžiaus grupių rinktines į 2019 m. Europos salės tinklinio čempionatą. Pirminiais duomenimis yra numatoma, kad 2019 m. Europos jaunių tinklinio merginų pirmoji atranka vyks Lenkijoje, o berniukų – Armėnijoje.

Lietuvos tinklinio čempionate rinktinių vyr. treneriais ir jų treneriais – asistentais buvo pasiūlyti ir paskirti: Lietuvos U-16 merginų rinktinės vyr. trenerė Jolita Kontvainienė, treneris – asistentas Aleksandras Volobujevas (sporto mokykla ,,Startas“, Kaunas), vaikinų grupėje Lietuvos U-17 vaikinų rinktinės vyr. treneris – Genadijus Pušnovas (sporto mokykla “Dubysa”, Šiauliai), treneris – asistentas Denisas Matuševas (sporto mokykla ,,Tauras“, Vilnius). Treneriai buvo pasiūlyti atsižvelgus į jų auklėtinių pasiekimus savo amžiaus grupėse.

Pirminiais duomenimis yra žinoma apie pasikeitusį “U” 16/17 amžiaus grupės Europos čempionato formatą, pagal kurį čempionatas susidarys iš 3 atrankos etapų: 1-ojo atrankos etapo, kuris vyks tarp zoninei asociacijai priklausančių šalių (Lietuva priklauso Rytų Europos tinklinio zoninei asociacijai (EEVZA), kuriai priklauso tokios šalys kaip Armėnija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Estija, Gruzija, Latvija, Lietuva, Lenkija, Rusija, Ukraina). Pirmajame etape rinktinės, iškovojusios aukščiausias vietas, iš karto pateks į finalinį atrankos etapą. 2-asis atrankos etapas numatomas vykdyti jau suskirsčius nacionalinių federacijų atstoves į grupes (į grupes pateks tos šalys, kurios pirmajame atrankos etape neiškovojo aukščiausios vietos ir nepateko į finalinį etapą), 3-iasis bus finalinis etapas. Vykdymo sistema dar bus tikslinama ir galutinai paaiškės po to, kai bus žinomas tikslus Europos U- 16 ir U-17 čempionato dalyvių skaičius.

Lietuvos tinklinio federacijos finansinius duomenis ir toliau audituos nepriklausomas išorės auditas

Lietuvos tinklinio federacija, siekdama užtikrinti LTF finansinių duomenų tvarkingumą ir skaidrumą, 2016 m. atliko išorinį federacijos metinių finansinių ataskaitų auditą, kurį įvykdė išorės audito įmonė UAB „Audito standartas“. Siekdama ir toliau nuolat atlikti išorinį ir nepriklausomą finansinių ataskaitų tikrinimą, LTF VK, gavusi pasiūlymą iš UAB “Audito standartas” atlikti federacijos auditą už 2017 m. ir 2018 m. (jiems pasibaigus), nekeičiant ankstesnėje sutartyje nurodytų finansinių sąlygų už atliekamą įmonės darbą, priėmė sprendimą sudaryti naują paslaugų teikimo sutartį su UAB ,,Audito standartas“ ir atlikti Lietuvos tinklinio federacijos metinių finansinių ataskaitų auditą už 2017 m. ir 2018 m. (jiems pasibaigus).

Pakoreguota darbuotojų atlyginimo mokėjimo tvarka

2018 m. LTF ataskaitinės konferencijos metu LTF Revizijos komisija savo ataskaitoje pateikė pastabas dėl LTF darbuotojams mokamų pastovaus dydžio priedų, mokamų atskira nuo atlyginimo dalimi. Atsižvelgus į 2018 m. LTF Revizijos komisijos pateiktas pastabas ir sutikus, kad esama darbuotojų atlyginimų mokėjimo tvarka sukelia neaiškumų ir bereikalingų interpretacijų, VK priėmė sprendimą darbuotojų atlyginimo nebeskaidyti į atskiras dalis ir nuo šiol darbuotojų atlygį tvirtinti vienoje sumoje, nekeičiant iki tol numatyto atlygio už darbą dydžio. 

LTF VK nutarimą, kaip visuomet galima rasti čia.