Paaiškėjo kandidatai į Lietuvos U-20 paplūdimio tinklinio rinktinę

Karštą sekmadienio popietę paaiškėjo jaunieji tinklinininkai, pretenduojantys tapti Lietuvos U-20 paplūdimio tinklinio rinktinės nariais.

Po įvykusios kandidatų atrankos į Lietuvos U-20 paplūdimio tinklinio rinktinę, įvertinęs visų atrankos dalyvių  pasirodymą kandidatų atrankos varžybose ir atrankos varžybų rezultatus, LTF paplūdimio tinklinio rinktinių vyr. treneris priėmė sprendimą dėl kandidatų į Lietuvos U-20 paplūdimio tinklinio rinktinę.  

Merginų grupėjė kandidatėmis į Lietuvos moterų paplūdimio tinklinio rinktinę buvo patvirtintos be didesnės konkurencijos visas varžoves įveikusios ir finalinėse atrankos varžybose pirmąją vietą užėmusios Ieva Vasiliauskaitė ir Gerda Grudzinkaitė.

Vaikinų grupėje, atsižvelgus į vaikinų pasirodymą finalinėse atrankos varžybose ir atrankos varžybų rezultatus, kandidatais į Lietuvos vyrų U-20 paplūdimio tinklinio rinktinę buvo atrinkti: Patrikas Stankevičius, Marius Malinauskas, Marius Barauskis ir Justas Abramaitis.

Kandidatams į paplūdimio tinklinio rinktinę bus numatytas pasiruošimas čempionatui, po kurio galutinai paaiškės ir bus patvirtinta galutinė Lietuvos U-20 paplūdimio tinklinio rinktinės sudėtis. Šiuo metu, baigiantis registracijos į Europos U-20 čempionatą terminui, į U-20 čempionatą moterų grupėje registruojamos Ieva Vasiliauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė, vaikinų grupėje šiuo metu iš atrinktų kandidatų registuojami daugiausiai FIVB taškų turintys žaidėjai - Patrikas Stankevičius ir Marius Malinauskas. Galutinė Lietuvos U-20 paplūdimio tinklinio rinktinės sudėtis paaiškės ir bus patvirtinta po pasiruošimo stovyklos. 

Su Lietuvos paplūdimio tinklinio rinktinių vyr. trenerio sprendimu galima susipažinti: http://www.ltf.lt/images/TK_rinktines_atranka.pdf